CoolPets hračka do vody Pull Me! Krokodýl Flower

1199
Neohodnoceno

Multifunkční hračka na léto. Vodní aport, odolný materiál, přetahování a hydratace díky speciálnímu materiálu. CoolPets Pull Me! ve tvaru krokodýla nebo žraloka nabízí nový rozměr hračky


  • (1 ks) Skladem
299 Kč
Kategorie: Do vody
Garantujeme kvalitu
Garantujeme kvalitu
Pravidelné zásobování
Pravidelné zásobování
Výživové poradenství
Výživové poradenství
 

Multifunkční hračka na léto. Vodní aport, odolný materiál, přetahování a hydratace díky speciálnímu materiálu. CoolPets Pull Me! ve tvaru krokodýla nebo žraloka nabízí nový rozměr hračky, která napomáhá udržovat psa dostatečně hydratovaného přes vysoké letní teploty.

Síťovaný materiál do sebe nasákne vodu, ale hračka stále plave. Jakmile ji pes uloví a stiskne v tlamičce, voda se uvolní a pes ji může přirozeně spolknout. Hrou s CoolPets hračkami do vody podpoříte průběžnou hydrataci příjemným a hravým způsobem. Zabráníte tak hltavému pití žíznivého psa nebo naopak nebudete muset nutit psa pít z misky, když má zrovna hlavu plnou hraní.

Hračka je ideální do vody i na aportování a přetahování, plave po hladině a dobře se drží psovi v tlamě díky dlouhému tělu. Hračky Pull Me! nabízí pružné tělo, takže při natahování bude o to větší zábava, především když pískadlo uvnitř hračky ho při každém zakousnutí vyburcuje ještě víc.

Výhody CoolPets Pull Me! hračky:

- odolný a rychle schnoucí materiál
- absorbuje vodu
- napomáhá hydrataci psa
- plave na vodě
- ve vodě se dobře chytá do tlamičky
- vhodné i na aportování a přetahování
- píská
- krásné letní vzory ve dvou variantách

Velikost: 42cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: