Kdo jsme a jaká je naše vize?

Jak vznikl Barfík? 

Tak jako každý majitel, který miluje svého pejska, tak i já jsem se snažila zabezpečit pro něj jen to nejlepší. Uvědomujíce si základní a důležité pravidlo, že zdraví začíná ve střevech, jsem začala pátrat po tom nejzdravějším krmení. Začala jsem studovat, zkoušet, až mi nakonec moje nasbírané vědomosti a zkušenosti daly jednoznačnou odpověď – původní a přirozená strava tak, jak to sama příroda již dávno vymyslela. A bylo by bláhové si myslet, že by to člověk dokázal vylepšit.
Později, na základě nasbíraných vlastních zkušeností jsem si řekla, že přeci když jídlo může fungovat jako prevence nemocí a různých neduhů, proč by to nemohlo fungovat jako lék? Začalo další studium, hledání informací, sbírání vědomostí a zkušeností. 
Dnes se na stravu dívám jako na komplexní záležitost. Nástroj, díky kterému můžu vracet zvířatům energii, předcházet nebo léčit nemoci a dopřávat pohodový a šťastný život jak jim, tak i jejich páníčkům. Projekt Barfík byl už jen logickým vyústěním všech mých dosavadních zkušeností a výsledků.

 

Naše vize 

Našim posláním je šířit osvětu v oblasti výživy psů a koček a tím měnit jejich životy a životy jejich majitelů k lepšímu. Naše vize jdou ruku v ruce společně s našim chápáním hodnot, jakými jsou kvalita, vzdělávání v oboru, porozumění, láska ke zvířatům a obyčejný selský rozum. Naší vizí je stát se plnohodnotným a opravdovým partnerem ve výživě a prevenci nemocí všem majitelům, kterým záleží na zdraví svých masožravých chlupáčů. Protože každé zdravé a spokojené zvíře = šťastné zvíře = svět je pak vždy o kousek lepším místem.

Certifikát